2013 Ford Focus Tanıtım ve Fiyatı

2013 Ford Focus Elektrik Destekli Direksiyon Sistemi (EPAS), düşük hızda seyrederken ya da park ederken daha hafif ve kontrol edilebilir kalırken, yüksek hızlarda daha fazla kontrol için daha sağlam bir direksiyon hâkimiyeti sağlar.Bu sayede park ederken ve uzun yolarda kaza riskini azaltır…Detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.

2012 Ford Focus Tanıtım Videosu

[jwplayer mediaid=”1413″]

Ford Focus Modelleri

Bakmak İstediğiniz modelin üzerine tıklamanız yeterli…

[ad#orta]

Akıcı ve Aerodinamik Dış Tasarım

Ford Kinetik Tasarım, Yeni Ford Focus ile heyecan verici bir adım daha atıyor.

Park yeri çok mu dar? Bırakın Focus kendisi park etsin
Otomatik Park Sistemi sizin için uygun olan park yerini bulmakla kalmıyor, aracınızı park etmenize de yardımcı oluyor.
Araçta yer alan sensörler sayesinde dar park yerlerine (aracın 1,2 katı) paralel park ederken, Yeni Ford Focus sizin için gerekli direksiyon manevralarını yapıyor, siz sadece frene ve gaza basıp vites değiştiriyorsunuz.

Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı

Bu yeni özellik, Hız Kontrol Sistemiyle birlikte çalışarak, belirlenen hız sınırını korumanızı sağlar. Direksiyon simidi üzerinde, parmaklarınızın kolayca ulaşabileceği şekilde yer alan anahtarlar sayesinde, aracın üst hız sınırını belirlemek son derece kolaydır. Sistem sayesinde, farkında olmadan hızlanma kaygısından kurtulur, gözlerinizi hız göstergesine değil, yola odaklayabilirsiniz.

Yeni Ford Focus’un dinamik performansından faydalanmak istediğinizde de, yalnızca gaz pedalına sertçe basarak sistemi devre dışı bırakabilirsiniz.

Elektrik Destekli Direksiyon Sistemi (EPAS)

Elektrik Destekli Direksiyon Sistemi (EPAS), düşük hızda seyrederken ya da park ederken daha hafif ve kontrol edilebilir kalırken, yüksek hızlarda daha fazla kontrol için daha sağlam bir direksiyon hâkimiyeti sağlar. Sürekli çalışıp, enerji ve yakıt tüketen klasik elektrikli direksiyonların aksine Ford EPAS, yalnızca gerektiği zaman devreye girip, yakıt tasarrufu sağlar.

Ford Power Anahtarsız Çalıştırma Düğmesi

Artık aracınızı çalıştırmak için anahtar kullanmanıza gerek kalmadı! Yeni Ford Focus’ta motoru çalıştırmak için yapmanız gereken, çalıştırma düğmesi ve debriyaja (ya da otomatik modellerde fren pedalına) aynı anda basmak. Motor otomatik olarak devreye girer.

Çift Bölgeli İklim Kontrollü Otomatik Klima

Yolcunuz aracın içinde daha sıcak bir ortam ararken, siz serinlik mi istiyorsunuz? Çözüm? Titanium donanımında sunulan otomatik klima özelliği sayesinde, siz ve yanınızdaki yolcunuz, ısıyı 4 dereceye kadar farkla, istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Keşke hava koşullarını da ayarlamak bu kadar kolay olsaydı!

Estetik İç Aydınlatma

Estetik iç aydınlatma, Titanium modelinde standart olarak sunulan bir özelliktir ve geceleri kabininde hafif bir kırmızı ışık kullanılmasını sağlar. Bu sıcak ışık, başüstü konsolu, bardak tutucular, kapı kollarının çevresini ve ayak bölgesini aydınlatır. Opsiyonel olarak sunulan Multi-color estetik LED iç aydınlatma sayesinde, yedi renk ve farklı aydınlatma yoğunlukları arasından yapacağınız seçimle, iç hacimde ruh halinize uygun ortamı yaratabilirsiniz.

Bluetooth® ve Türkçe Sesli Kontrol Sistemi

Bluetooth®*ve Türkçe sesli kontrol sistemi sayesinde, ellerinizi direksiyon simidinden, gözlerinizi yoldan ayırmanıza gerek kalmadan iletişiminizi güvenle sürdürebilirsiniz. Bu özellik ile otomatik klimayı, radyoyu, CD çaları sadece sesli komutlar ile kontrol edebilirsiniz. Bluetooth® sayesinde, bu özelliğe sahip cep telefonunuzla, yine sesli komutlar ile arama yapabilir, konuşmalarınızı aracın ses sistemi üzerinden gerçekleştirebilir ve gelen aramaları cevaplayabilirsiniz.

MP3 ve USB bağlantısı

Yeni Focus’ta bulunan USB girişiyle, Bluetooth® özelliğine sahip olmayan aygıtları da aracınıza bağlayabilirsiniz. Böylece bellek çubuğundaki ya da MP3 çalarınızdaki müzikleri aracın ses sisteminden dinleyebilirisniz.
* Bluetooth® sözcüğü ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.’e aittir ve bu markalar Ford Motor Company ve bağlı şirketleri tarafından lisanslı olarak kullanılmaktadır. Diğer ticari markalar ve ticari adlar ilgili sahiplerine aittir.

Yağmur Sensörü

Yeni Ford Focus’ta bulunan yağmur sensörü, ön cama düşen ilk yağmur damlasıyla silecekleri otomatik olarak çalıştırır. Yağmurun şiddetine göre hızını ayarlayan sistem 6 farklı hızda çalışır. Son derece kullanışlı olan bu özellik, zorlu sürüş koşullarında dikkatinizi sadece yola vermenize yardımcı olur.

 

Isıtmalı Ön Cam

Aracınızın ön camında oluşan buzu temizleme zahmetine son! Düğmeye basın, Yeni Ford Focus, camdaki buzu ya da karı temizlesin. Sabah ayazında insanın içini ısıtan harika bir fikir!

 

Elektrikli Katlanır Yan Aynalar

Akıllıca tasarlanan özelliklerden bir olan elektrikli katlanan yan aynalar, aracınızı kilitlediğinizde otomatik olarak katlanır ve böylece park halindeyken aynalar, olası hasarlara karşı korunmuş olur.

 

 

Ford Kolay Yakıt Sistemi

Ford Kolay Yakıt Sistemi sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak hemen hemen olanaksızdır, çünkü sistem, yakıt pompa uçları arasındaki farkı algılayarak, yanlış pompa ucunun depoya girmesini engelleyecektir. Kapaksız yakıt deposu sayesinde de, kirli yakıt kapaklarını ellemeye gerek kalmaz

 

EcoBoost Motor

Ford’un yeni nesil benzinli EcoBoost motorları düşük hacimden yüksek performans ve yakıt ekonomisi sağlıyor. Direkt enjeksiyonlu, çift kam mili zamanlamasnı ve turbo şarj sistemine sahip EcoBoost motorlar alt devirlerde yakaldıkları yüksek torku motorun tüm devir aralıklarına yayarak daha fazla çekiş gücü, performans ve sürüş keyfi sağlıyor. 1.6litre 180PS gücündeki versiyonu 240NM torq sağlarken daha az yakıt tüketimi ve daha düşük CO2 emisyonuna sahip.

2012 Yılın En iyi motoru ödülüne sahip 1.0litre EcoBoost ise bir A4 kağıdının üzerine sığacak kadar küçük. Ford’un en küçük hacimli benzinli motoru olan 1.0lt EcoBoost sahip olduğu yüksek performans ve yüksek çekiş gücü ile daha büyük hacimli motorların sürüş keyfi, performans ve çekiş gücüne sahip. 3silindirli 1.0lt EcoBoost dizel motorun yüksek tork ve yakıt ekonomisini benzinli motorun ataklığı ve konforu ile birleştiriyor

TDCi Motor

Yeni Ford Focus’ta sunulan 1.6 litre Duratorq TDCi dizel motor, daha fazla performans, yakıt tasarrufu ve hassasiyet elde edilmesi amacıyla yenilenmiştir. Bu sayede, sürüş yeteneği önemli ölçüde geliştirilmiş, daha uyumlu ve düşük devirlerde bile çok daha fazla performans sağlanmıştır. 95 PS ve 115 PS olmak üzere iki farklı güç ile sunulan 1.6 litre Duratorq TDCi motorlar, ani hızlanma gereken durumlarda artırılmış güç sağlıyor. TDCi motorlar ile daha fazla güç, daha fazla tork gücü ve daha fazla yakıt tasarrufunun yanı sıra daha düşük karbondioksit emisyonu elde ediliyor.

Duratec Ti-VCT Benzinli Motor

Yeni Ford Focus’ta Ford’un performans üstünlüğü iyi bilinen, 1.6 litre Duratec Ti-VCT benzinli motoru 125PS güç seçeneği ile sunuluyor. Son derece hassas ve ekonomik alüminyum 16 valf Ti-VCT motor daha fazla optimize edilerek, daha az yakıt tüketimi ve daha üstün performans sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.

Ford Powershift Otomatik Şanzıman

Ford Powershift Otomatik Şanzıman, manuel şanzımanın dinamikliğini ve sportifliğini otomatik şanzımanın konforu ile birleştiriyor. 6 ileri vitesli otomatik şanzımanda yer alan çift kavrama sistemi sayesinde ikinci kavrama kolu bir sonraki vites dişlisini geçiş için önceden hazırlayarak pürüzsüz ve çabuk vites geçişi sağlar. Klasik otomatik şanzımanlara gore daha yumuşak ve kesintisiz vites geçişleri sayesinde maksimum sürüş ve daha fazla yakıt tasarrufunun keyfini yaşayacaksınız.

Yeni, 6 İleri Vitesli Ford Durashift Manuel Şanzıman

1.6 litre EcoBoost benzinli ve 1.6 litre Duratorq TDCi dizel motorlarla sunulan Yeni Ford Focus’ta, altı ileri vitesli yepyeni bir manuel şanzıman sistemi bulunuyor. Yeni Durashift şanzıman, sağladığı güç düzeyine göre olağanüstü hafif ve güçlü tasarımıyla, mevcut beş ileri vitesli şanzımanın yerini alıyor. Yeni şanzıman daha fazla güç ve tork sağlarken yeni yağ akış sistemi sayesinde de yakıt tükemini düşürüyor.

Tam Bağımsız Arka Süspansiyon

Yeni Ford Focus’un herkesçe kabul edilen üstün yol tutuş yeteneğinin arkasında yatan özellik, kontrol kollu tam bağımsız arka süspansiyonudur. Yeniden ayarlanan çok bağlantılı süspansiyon yapısı sayesinde, aracın yolu daha iyi kavraması ve daha sessiz bir sürüş keyfi sağlanır. Dengeli ve üstün yol tutuşu ile her sürücüde alışkanlık yaratacak bir özellik.

Dinamik Tork Kontrolü

Dinamik Tork Kontrolü, araç virajı alırken motor torkunun ön tekerlekler arasında dağılımını sürekli olarak dengeliyor ve daha iyi yol tutuşu sağlayarak, virajlarda önden dışarı kayma eğilimini azaltıyor.
Sistem, otomobilin Elektronik Denge Programı (ESP) modülünü kullanarak çalışıyor ve aracı saniyede 100 kez sıklıkta izliyor. Otomobil virajdan çıkışta hızlanırken, sistem, ön iç tekerleğin ne zaman patinaj yapmaya başladığını algılıyor ve o tekerleğe hissedilmeyecek miktarda fren uyguluyor. Bu da tekerleğin patinaj yapmasını önlüyor ve motor torkunu daha fazla yol tutuşuna sahip dıştaki tekerleğe aktarıyor. Böylece çekişi ve direksiyon kontrolünü koruyor.

Otomatik Start-Stop Sistemi

Otomatik Start-Stop sistemi, aracınız, trafik ışıklarında ya da trafikte beklerken hareketsiz kaldığında, motoru otomatik olarak kapatır. Harekete hazır olduğunuzda sistem sizi bekletmeden motoru yeniden çalıştırır. Aracınızı ağırlıklı olarak şehir trafiğinde kullanıyorsanız ideal bir özellik.
EcoBoost motorlarda standart bir özellik olarak sunulan bu sistem, (şehir içi trafikte) yakıt tüketiminde %10’a kadar tasarruf sağlayabilmektedir. Böylesine bir tasarruf gücü, kuşkusuz üzerinde durulmaya değer bir
unsurdur.

Ford Akıllı Şarj Sistemi

Aracın şarj dinamosunu akıllı özelliklerle denetleyen Akıllı Şarj Sistemi, aküyü en fazla tasarrufu sağlayan aşamada şarj eder. Örneğin, fren gücünü elektrik enerjisine dönüştürerek, aracınız seyir halindeyken akünün dolmasına yardımcı olur.

Aktif Ön Izgara

Aktif Ön Izgara Sistemi sayesinde, aracınız düşük hızlarda seyrederken motorun soğutulması amacıyla havalandırma açık kalır, yüksek hızlara çıktığında otomatik olarak kapanır. Böylece aracınızın aerodinamik direncinin daima optimum seviyede kalması sağlanırken aracın yakıt tüketimi azalıyor ve motor, verimli çalışma sıcaklığına çok daha çabuk ulaşıyor

 

Vites Artırma İkazı

Araç gösterge panelinde yer alan vites gösterge lambası, yakıtı daha tasarruflu kullanmak için ne zaman vites değiştirmeniz gerektiğini bildirir. Basit olduğu kadar etkili bir özellik!

Ford EcoMode Sürücü Bilgilendirme Sistemi

EcoMode Sürücü Bilgilendirme Sistemi’yle aracınız, gösterge panelinde size ekonomik sürüş tavsiyelerinde bulunuyor. Optimum yakıt tüketiminin elde edilmesi için araç hızı, motor devri, torku ve sıcaklığı ile birlikte gaz pedalı, debriyaj pedalı ve vites konumu gibi parametreler sürekli gözlemleniyor. Sistem, bu değerler doğrultusunda sürüş performansını skorlandırarak sürücüye daha ekonomik sürüş için tavsiyeler veriyor.

Akıllı Güvenlik Sistemi

Yeni Ford Focus’da sizi ve yolcularınızı korumayı hedefleyen Akıllı Güvenlik Sistemi bulunur. Gerilme direnci yüksek çelikle geliştirilen gövdesi, enerjiyi verimli bir şekilde emen sağlam bir yapı oluşturuyor. Araçta kullanılan ayrıntılı tasarım yaklaşımı sayesinde, bütün sistemler uyumlu bir şekilde bir arada çalışıyor.

Araçta yer alan farklı hava yastıkları, sürücü ve yolculara tam koruma sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Araçta bulunan ileri teknoloji ürünü sensörler sayesinde, hava yastıkları gibi koruyucu unsurlar, gerekli durumlarda çok kısa bir sürede devreye giriyor. Katlanabilir, gelişmiş direksiyon kolonu ve geriye çekilen pedallar da çarpışma anında sürücüye gelebilecek zararları azaltmak amacıyla geliştirilen özelliklerdendir. Akıllı Güvenlik Sistemi sayesinde siz ve bütün yolcularınız, kişiye özel koruyucu teknolojilerin varlığıyla, yolunuza gönül rahatlığıyla devam edebilirsiniz.

Elektronik Denge Programı (ESP)

Elektronik Denge Programı (ESP), araçta kullanılan birçok güvenlik özelliğinin beynidir. Sistem, aracın seyrini izler ve daima gerekli durumlarda devreye girmeye hazırdır. Yeni, düşürülmüş destek konumu, yoğun kar gibi kaygan çekiş koşullarında, size yardımcı olur. Tekerleklerin patinaj yapmasının engellenmesi ve gereken çekiş gücü, performans ve dengenin sağlanması amacıyla, Elektronik Denge Programında Çekiş Yardım özelliği de kullanılmıştır. Elektronik Denge Programının yeni nesil modeli, olumsuz koşullarda sisteminin etkisini artıran özelliğe de sahiptir.

Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD) ve Anti-Blokaj Fren Sistemi (ABS)

Yeni Ford Focus’ta standart özellikler olarak sunulan anti blokaj fren sistemi (ABS) ve elektronik fren gücü dağıtımı sistemi (EBD) bir arada çalışarak, daha dengeli fren yapılmasını sağlar.

Acil Durum Fren Desteği (EBA)

Yeni Ford Focus’ta bulunan Acil Durum Fren Desteği özelliği sayesinde, acil

durumlarda üstün fren gücü elde edilmektedir. Sürücünün frene yeterince kuvvetle basmadığının saptanması durumunda, sistem, fren gücünü otomatik olarak artırır.

 

Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi

Aktif Şehir İçi Güvenlik Sisteminin kızılötesi lazer teknolojisi, düşük hızdaki çarpışmaların riskini azaltmak için sürekli olarak öndeki araçla mesafeyi izliyor. İsteğe bağlı olarak devreye alınan sistem; 30km/s hız altında seyrederken öndeki araç ile mesafenin aniden azalması ya da aracın durması halinde, kazadan kaçınmanıza veya çarpışmanın etkisinin azaltılmasına yardım etmek için önceden frenlerini hazırlıyor ve sürücü zamanında tepki göstermezse sistem sürücü yerine otomatik olarak fren yapıyor.
*Sistem, otomobil dışındaki nesnelere (yaya, hayvan, motosiklet, kamyon vb) tepki vermez. Sistemin, araç, yol ve hava koşullarından etkilenebileceği ve algılayıcılarının engellenmesine yol açabilecek, kar, buzlanma, çamur gibi durumlarda tepki vermeyebileceği unutulmamalıdır. Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi, sürücünün aracı trafik kurallarına uygun bir şekilde dikkat ve özenle kullanma ve önündeki araç ile güvenli bir mesafe bırakma sorumluluğunu hafifletmez. Aracın ve sistemin güvenli bir şekilde kullanılması her zaman araç sürücüsünün sorumluluğundadır.

Bi-Xenon Farlar

Titanium X paketi içinde opsiyonel olarak sunulan geriye uzanan, güçlü Bi-Xenon farlar, standart halojen farlara göre iki kat daha fazla aydınlatma sağlıyor ve daha az enerji harcıyor.
Yıkama sistemine sahip farlar konforu da beraberinde getiriyor. Bi-Xenon farlarları tamamlayan Gündüz Yanan LED Lambalar da, araca şık bir görünüm kazandırırken, yollarda fark edilmenizi kolaylaştırıyor.

Otomatik Kararan İç Dikiz Aynası

Gece sürüşlerinde, arkanızdaki aracın farlarından gelen ışığın şiddetine göre yansımanın parlaklığını azaltır. Böylece arkanızdan gelen araçların dikkatinizi dağıtmasını ya da gözünüzü kamaştırmasını önler, gece sürüşünüzü kolaylaştırıp, güvenli hale getirir.

Şerit Takip Sistemi

ön cama entegre kamera sayesinde 65km/sa üzerinde hızla seyrederken aracın şerit içerisindeki konumunu sürekli olarak gözlemleyerek istem dışı (sinyal verilmeden veya kesin bir şerit değiştirme manevrası yapılmadan) şerit değişimi yapılması durumunda öncelikle gösterge panelinde beliren görsel bir uyarı yardımıyla, eğer sürücü tepki vermez ise direksiyonun titretilmesi yolu ile sürücüyü uyarıyor. Sürücü sistemin hassasiyetini ve uyarının şiddetini ayarlayabiliyor veya sistemi bütünüyle kapatabiliyor.

Şeritte Kalma Yardımcısı

‘Şerit Takip Sistemi’nin yaptığı uyarılara sürücünün tepki vermemesi durumunda otomatik olarak devreye girererek direksiyona hafif bir tork uygulamak suretiyle aracı yumuşak ve hassas bir şekilde şeridine döndürüyor.

Eğer şerit değiştirme bilinçli bir şekilde yapılıyorsa sistem sürücü tarafından kolayca devre dışı bırakılabiliyor. Sürücü iki hassasiyet düzeyinden birini seçebiliyor ve isterse sistemi bütünüyle kapatabiliyor.

Sürücü Dikkat Takip Sistemi

Sürücü Dikkat Takip Sistemi’, sürüş esnasında aracın yol çizgilerine göre konumunu sürekli olarak gözlemleyerek yalpalama ve sapma algılaması durumunda sürücüyü uyarıyor. Sistem, sürücü performansının düştüğünü belirlerse, iki aşamalı bir uyarı süreci başlatılıyor.

Birincisi, gösterge panelinde bir uyarı mesajıyla birlikte sesli bir uyarı gönderiliyor; sürücü yorgun davranışlar göstermeye devam ederse, sürekli bir uyarı gösterilmeye başlanıyor ve sürücünün OK düğmesine basarak bunu gördüğünü belirtmesi gerekiyor.

Yokuş Kalkış Destek Sistemi

Bu yenilikçi sistem, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye kaymasını önler. Araç hareketsiz durumdayken ayağınızı fren pedalından çektiğinizde, sistem tekerlekleri sabit tutar, bu sayede yokuşta, kaygan yüzeylerde aracınızı durdurmak ya da hareket ettirmek istediğinizde daha fazla kontrol sağlar.

Kör nokta uyarı sistemi

Sistem aracın arka tamponunda yer alan radar sayesinde arka sağ veya sol taraftan gelip geçmekte olan başka bir aracın kör nokta olarak adlandırılan bölgeye girdiğini tespit ederek yan dikiz aynalarında yer alan görsel LED uyarıcılar vasıtasıyla sürücüyü uyarıyor.
Sistem 10 km/s’den itibaren hızlarda otomatik olarak devreye giriyor ve birçok kazanın olduğu sıkışık şehir içi yollarda ve yavaş hareket eden trafikte de son derece etkili.

Otomatik Uzun Farlar

Otomatik uzun far teknolojisi gece uzun far kullanımını daha fazla görüş alanı sağlamak için maksimum verimlilikte tutmayı amaçlar.
Sistem karşı yönden gelen ya da önünüzde seyahat eden bir araç tespit edilmesi durumunda otomatik olarak uzun far kısa far geçişi yaparak diğer sürücülerin uzun farlardan etkilenmesini engeller. Önünüzdeki engel kalktıktan sonra sistem tekrar uzun fara geçiş yapar. Aynı şekilde ışık şiddetinin az olduğu bir ortamda ise sistem otomatik olarak kısa fardan uzun fara geçişi sağlar.

2013 Ford Focus Fiyat Listesi

Model Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Liste Fiyatı Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Destekli Kredili) Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Peşin)
Comfort 1.6 TDCi 95PS 5K 52.495 TL 52.495 TL 48.875 TL
Comfort 1.6 TDCi 95PS 4K 53.615 TL 53.615 TL 49.920 TL
Trend 1.6i 125PS 5K 45.640 TL 45.640 TL 42.500 TL
Trend 1.6i 125PS 4K 46.460 TL 46.460 TL 43.265 TL
Trend 1.6i 125PS SW 46.460 TL 46.460 TL 43.265 TL
Trend 1.6i 125PS PowerShift Otm. 5K 49.495 TL 49.495 TL 46.085 TL
Trend 1.6i 125PS PowerShift Otm. 4K 50.320 TL 50.320 TL 46.855 TL
Trend 1.6i 125PS PowerShift Otm. SW 50.320 TL 50.320 TL 46.855 TL
Trend 1.6TDCi 95PS 5K 56.220 TL 56.220 TL 52.335 TL
Trend 1.6TDCi 95PS 4K 57.045 TL 57.045 TL 53.105 TL
Trend 1.6 TDCi 95PS SW 57.045 TL 57.045 TL 53.105 TL
Trend X 1.6I 125PS 5K 46.740 TL 46.740 TL 43.520 TL
Trend X 1.6I 125PS 4K 47.565 TL 47.565 TL 44.290 TL
Trend X 1.6I 125PS SW 47.565 TL 47.565 TL 44.290 TL
Trend X 1.6I 125PS PowerShift Oto. 5K 50.595 TL 50.595 TL 47.110 TL
Trend X 1.6I 125PS PowerShift Oto. 4K 51.425 TL 51.425 TL 47.875 TL
Trend X 1.6I 125PS PowerShift Oto. SW 51.425 TL 51.425 TL 47.875 TL
Trend X 1.6TDCI 95PS 57.320 TL 57.320 TL 53.360 TL
Trend X 1.6TDCI 95PS 4K 58.145 TL 58.145 TL 54.130 TL
Trend X 1.6TDCI 95PS SW 58.145 TL 58.145 TL 54.130 TL
Trend X 1.0L EcoBoost 125PS 5K 46.840 TL 46.375 TL 46.375 TL
Trend X 1.0L EcoBoost 125PS 4K 47.640 TL 47.170 TL 47.170 TL
Trend X 1.0L EcoBoost 125PS SW 47.640 TL 47.170 TL 47.170 TL
Style 1.6I 125PS 5K 50.015 TL 50.015 TL 46.565 TL
Style 1.6I 125PS 4K 50.840 TL 50.840 TL 47.335 TL
Style 1.6I 125PS SW 50.840 TL 50.840 TL 47.335 TL
Style 1.6I 125PS PowerShift Oto. 5K 53.320 TL 53.320 TL 49.645 TL
Style 1.6I 125PS PowerShift Oto. 4K 54.145 TL 54.145 TL 50.410 TL
Style 1.6I 125PS PowerShift Oto. SW 54.145 TL 54.145 TL 50.410 TL
Style 1.6TDCI 115PS 5K 60.630 TL 60.630 TL 56.440 TL
Style 1.6TDCI 115PS 4K 61.455 TL 61.455 TL 57.210 TL
Style 1.6TDCI 115PS SW 61.455 TL 61.455 TL 57.210 TL
Style 1.0L EcoBoost 125PS 5K 50.020 TL 49.525 TL 49.525 TL
Style 1.0L EcoBoost 125PS 4K 50.820 TL 50.320 TL 50.320 TL
Style 1.0L EcoBoost 125PS SW 50.820 TL 50.320 TL 50.320 TL
Titanium 1.6i 125PS 5K 53.870 TL 53.870 TL 50.155 TL
Titanium 1.6i 125PS 4K 54.700 TL 54.700 TL 50.925 TL
Titanium 1.6i 125PS SW 54.700 TL 54.700 TL 50.925 TL
Titanium 1.6i 125PS  PowerShift Otm. 5K 57.435 TL 57.435 TL 53.470 TL
Titanium 1.6i 125PS PowerShift Otm. 4K 58.555 TL 58.555 TL 54.510 TL
Titanium 1.6i 125PS PowerShift Otm. SW 58.555 TL 58.555 TL 54.510 TL
Titanium 1.6i EcoBoost 180PS 5K 59.895 TL 59.895 TL 55.755 TL
Titanium 1.6i EcoBoost 180PS 4K 60.720 TL 60.720 TL 56.520 TL
Titanium 1.6i EcoBoost 180PS SW 60.720 TL 60.720 TL 56.520 TL
Titanium 1.6TDCi 115PS 5K 64.575 TL 64.575 TL 60.110 TL
Titanium 1.6TDCi 115PS 4K 65.400 TL 65.400 TL 60.875 TL
Titanium 1.6 TDCi 115PS SW 65.400 TL 65.400 TL 60.875 TL

 

Bir Cevap Yazın