2013 Yeni Megane HB

Renault, 2013 yılı için Yeni Megane HB’yi duyurdu. Yeni 2013 Megane HB  adeta teknoloji deposu. Sizin için can güvenliğinizi, doğa için temiz havayı, cebiniz için tasarrufu düşünmüş ve bu hedeflerle yola çıkılmış sonucunda 2013 Yeni Megane HB ortaya çıkmıştır. Yeni Megane HB 2013 ile ilgili detaylar yazımızdadır…

[ad#orta]

Yeni Megane HB Tatınım Videosu

[jwplayer mediaid=”1363″]

Yeni Megane HB Özellikleri

Not: Bağlantılardan ayrıntılı bilgilere, açıklamalı videolara ulaşabilirsiniz.

Çoklu Renk Özelliği (360 Derece Renk Seçeneği)

Yeni Megane HB her türlü renk çeşitiyle kullanıcılarına çoklu keyifler yaşatmayı hedefliyor.

Aksesuarlar

TAVAN BARLARI ALÜMİNYUM TOURING-LINE

Sağlam ve aracın tasarımıyla tam uyumlu tavan barları kolayca takılabilen farklı taşıma aksesuarları ile donatılabiliyor.

 

TAVAN BARLARI ÜZERİNDE BİSİKLET TAŞIYICI

Her türlü bisikletin taşınmasını sağlıyor ve çalınmaya karşı kilitli.

 

ALÜMİNYUM KAPI EŞİĞİ

Aracınıza giriş bölümünü şık bir şekilde korumak için ideal.

 

KABİN PASPASLARI

Özel olarak tasarlanan ve orijinal ön hazırlıklarla %100 uyumlu Renault paspasları aracınızın kabiniyle uyumlu bir şekilde, yüksek bir kalite ve güvenlik düzeyi ile bütünleşiyor. Size en uygun kauçuk veya tekstil Renault paspasını seçin.

VİTES KOLU TOPUZU

Krom kaplamalı bu vites kolu topuzu Mégane’ınızın sportif karakterini ortaya koyuyor. Estetik yanına ilaveten, bu topuz ağırlığının artması sayesinde daha hassas vites geçiş lerine olanak veriyor.

RENAULT JANTLARI

Estetik ve güvenlik unsurlarıdır. Aracınızı kişiselleştirebilmeniz için Renault size geniş bir jant çeşidi sunuyor. Farklı boyut ve farklı renklerde Asteria ve Avanza alaşımlı jantları. 16″ Asteria Jant (6), yarı mat antrasit gri 16″ Avanza Jant (7), 17″ Avanza Jant (8), yarı mat krom 17″ Avanza Jant (9).

SPORT KİT

Geniş kişiselleştirme gamı aracın dinamik tasarımının ön plana çıkarılmasını sağlıyor. Karbon görünüşlü hava difüzörleri ve boyanacak yarı karbon görünüşlü spoilerlerle aracınıza sportif bir görünüş kazandırın. Ve daha da ileri gitmek için, özel egzoz çıkışlarını seçin… Herkesin Mégane’ı kendine, herkesin tarzı kendine. Geniş aksesuar seçenekleri sayesinde, her Mégane eşsiz olacaktır ! Mégane’ınızın gücünü ve göz alıcı şıklığını daha da vurgulamak için bunlara ilave olarak özel rüzgar siperleri ve jantları tercih edebilirsiniz.

Fiyat Aralığı

33.000 TL ile 63.000 TL aralığında değişmektedir. Fiatlara çeşitli motor özellikleri, ekstra aksesuarlar eklenerek değişiklikler bulunabiliyor.

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Bir Cevap Yazın