2017 Renault Captur Hakkında Ne Varsa

2017 Captur 7 Mart tarihinde Cenevre Otomobil Fuarı’nda  yeni güzünü tanıttı. İş ve dış kısmına yapılan yenilikler ile dikkatleri üzerine çekti. Avrupa’da B sınıfı otomobil satışlarında 1. sırada olan captur. 2016 yaptığı 2015 bin 670 adet araç satışı ile kazandığı liderliğini  sürdürmek istiyor.

2017 Renault Captur  Tanıtım Videosu:

Captur bu kadar başarılı olmasında önemli etkenler yeni versiyonda da muhafaza edilmiştir, Bence bunların en iyisi çift renkli olması, genç sürücülere göre daha rağbet görüyor. 30’dan fazla renk seçeneği bulunmaktadır.

Yeni Captur, farklı renklerde 6 iç mekan renk paketi bunumaktadır bunlar; Fildişi, Okyanus Mavi, Karamel, Kırmızı, Parlak krom ve Eskitme krom ayrıca 5 dış kişiselleştirme paketi; Fildişi, Okyanus Mavi, Cappuccino, Kırmızı ve Atacama Turuncu.

2017 Renault Captur Resim Galerisi:

Renault Markasının son modellerinde olduğu gibi Yeni Captur de bazı modelerde  ‘Pure Vision’ full LED ön farlara sahiptir. Bu teknoloji, farların etkinliğini artırırken güvenliği de şıklığı da artırıyor.

Captur modelinde, tamponun alt kısmında, markanın ışıklı imzasını görebilirsiniz “C” biçiminde LED gündüz farlarına sahip.  Bu imzayı gece ve gündüz rahatlıkla fark edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın