Citroen’den Aralık Ayı Kampanyası

Otomobil devlerinden olan Citroen, Türkiyede ki fiyatlarında Aralık ayına özel indirimler ve kampanyaları yapacağını duyurdu. Türkiyede 50‘ye yakın satış noktası buluna Citroen, yeni yıla yakın zamanlarda müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Haberin detayına geçecek olursak…

Citroen‘de Aralık ayı boyunca tüketicilere binek ve ticari modellerinde 20 bin TL için 24 ay % 0 faiz avantajı sunuluyor. %0 faiz kampanyasından faydalanmak istemeyen tüketiciler için, peşin alımlarda oldukça cazip indirim tutarları da sunuluyor.

[ad#orta]

Citroen’in binek ürün gamının lokomotif modeli olan, dinamik tasarımı ve Stop & Start teknolojisiyle sunduğu düşük yakıt tüketimi ile dikkat çeken C4 modelinde peşin alımlarda anahtar teslimde 5.000 TL’ye varan cazip fiyat indirimi tüketicileri bekliyor. Tasarımı ve teknolojisi ile -fark yaratan , kendi segmentinde en önemli modellerden biri olarak görülen C5 modelinde ise 6.000 TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor.

Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroen’de; ticari araç segmentinin önde gelen modeli olan ve güç, yakıt tasarrufu, güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo modeli için de cazip fırsatlar devam ediyor. Yenilenen yüzüyle yolculukları daha da konforlu ve keyifli hale getiren Berlingo’da ise peşin alımlarda 4.000 TL fiyat indirimi sunuluyor. Ayrıca kullanıcılara binek araç konforu vaad eden ve hem şehir hem de iş hayatının tüm gereklerini karşılamaya yönelik olarak üretilen Nemo’da ise peşin alımlarda 5.000 TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor.

Bu yılbaşı gelmeden parası olanlara araba alırken Citroen almak bir hayli cazip gelecek gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın