Fiat Egea S-Design Tanıtıldı

Fiat-Tipo-S-Design-2

Cenevre Otomobil Fuarı her zaman olduğu gibi yeni araçlara kapılarını açmaya devam ediyor. Son yıllarda büyük ilgi toplayan  Fiat Egea bu sefer karşımıza S-Desing modeli ile çıktı. Daha önce  Hatchback ve Station Wagon modelleri modelleri ile karşımıza çıkmıştı hatırlatmak istedim. Hatchback karoserli versiyonuyla tanınan Fiat Tipo özel serisinde siyah parlak cantlar, parlak kapı kolları, Göz alıcı ızgara vb. Dış Detayların yanı sıra iç kısmında ise özel döşeme koltuk, iç mekanda kullanılan parlak siyah kaplama ön plana çıkmış. Fiat Tipo S -Desing Hatchback Hesaplara göre Haziran ayı içinde Avrupa’ya ihraç edilecek.

Fiat-Tipo-S-Design-5

Geçenyıl Cenevre Fuarı’na tüm ilgiyi üzenine toplayan, Fiat Chrysler Automobiles Stil Merkezi ve Tofaş Ar-Ge tarafından araçtırılarak tasarlanan , başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde satılmak üzere, Bursa’da üretilen Egea Ailesi, 2017 Cenevre Otomobil Fuarı’nda özel bir tasarım ile yer aldı Bu Bahsedilen araç yukarıda bahsettiğim araçtır. Avrupa pazarlarında Tipo adıyla satılan Fiat Egea’nın, hatchback karoserli modeli ilk defa cenevre fuarında tanıtılmıştır.

Cenevre Fuarı’nda sergilenen versiyon için üretilen Metropoli Gri rengiyle beyeni toplamıştır. Bi- xenon farlar ile daha güzel bir görüntüye ulaşmıştır. Gene ön kısımda siyah parlak ızgaralar dikkat çekiyor.Standart versiyonlarda krom olarak kullanılan gösterge paneli gibi iç mekanda ise piyano siyahı dediğimiz renk kullanılmıştır. 18 inçlik araça sportif bir hava katmıştır. Filmli arka camlar ve Aracın rengiyle aynı renk kapı kolları gayet iyi uyum sağlamıştır.

Yeni Fiat Egea S Desigs  Hakkında Daha Detaylı Bilgileri ilerleyen zamanda paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın