Renault GT Line Teknolojisi

Renault’un yeni teknolojilerinden biri daha GT Line; aracınız artık bir spor aracı konforunda. Aracınızı sürerken kendinizi bir yarış pilotu gibi görebilirsiniz. GT Line teknolojisini incelemek için ilk olarak resimlerden başlayalım.

Yeni Megane GT Line ile, sürüş deneyimi yepyeni bir boyuta taşınıyor. Sportif yaşam tarzı adeta bir parçanız haline dönüşüyor.Megane GT Line güçlü motor seçenekleri ve yürüyen aksamı ile benzersiz bir tasarımı bir arada sunuyor.

[ad#orta]

GT Line versiyonuna özel olarak tasarlanan sportif body kit, bumerang şeklinde LED ışıklar, özel 17″ Dark Metal jantlar ile tasarım anlamında farkını ortaya koyuyor. Bu farklılaşma iç kabinde ise sportif bir görünüm sağlıyor.Spor gösterge paneli, takviyeli yanal destekli spor koltuklar, alüminyum pedallar, özel direksiyon simidi ve kırmızı dikişlerle kendini farklılaştırıyor… Kaçınılmaz olarak, heyecan her an hissediliyor.

GT Line versiyonları Renault Sport’un sportif ayrıcalıklarından, özel ayarlı spor bir şasiden yararlanılmasını sağlıyor.

Bir Cevap Yazın